orempa Logo
Orempa; Or Emlak Pazarlama, Türkiye Emlak İlan Sitesi
E-posta: Şifre: Şifremi Unuttum  

Şehirler Firma Listesi
A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V W Y Z 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Toplam 120 kayıt bulundu... (Istanbul P ile başlayan emlak firmaları)
Planet Emlak Zuhurat Baba Mah. Yücetarla Cad. No:25/A (212)5711919 www.planetgayrimenkul.com
Portakal Emlak A. Kahveci Mah. Gülyalı Cad. No:4 D:4 Yeşilkent 1 Sitesi Gürpınar (212)8553942 (212)8553943 www.portakalemlak.com
Pamir Emlak Merkez Mah 1.Otoban Cad. No:47A Kumburgaz (212)8856787 (212)8850661
Premier Emlak Danışmanlığı Cevdet Paşa Cad. No: 33/A Bebek (212)2872797 (212)2634264 www.premieremlak.com
Pronto Emlak Nispetiye Cad. Petrol Sitesi 1.Blok D:9 1. Levent (212)3524965 (212)3524966 www.prontoemlak.com
Pusula İnşaat Emlak Barış Mah. Sakarya Cad. Kiraz Sok (212)8527550 (212)8552828 www.pusulakonut.com
Pera Emlak Ofisi Mimaroba 5.Kısım Şükran Cad. 504 J Blok Dükkan No:4 (212)8637879 (533)7276854 www.peraemlakofisi.com
Palancı Emlak Topkapı Ticaret Merkezi 2 No:162 Cevizlibağ (212)4832050 (212)4832060 www.palanciemlak.com
Parola Emlak Dr. Abdulkadir Noyan Sok. Birlik Apt. A blok14/3 Erenköy (216)3020182 (216)3866718 www.parolaemlak.com
Platform Emlak Koy Yolu Sok. Suman Apt. 4/1 Bostancı (216)4160010 (216)3802733 www.platformemlak.com
Piramit İnşaat Emlak Mutlu Sok. Kavacık Mah. (216)6803142 (216)6803144 www.pramitinsaatemlak.com
Pasifik Emlak Hacı Muhittin Sok. No:9 Kanlıca (216)3222089 www.pasifikemlak.com
Paşaoğlu Emlak Türkali Mah. Mısırlı Bahçe Sokak No: 45/A (212)2592170 www.pasaogluemlak.com
Piramit Gayrimenkul Çekmeköy (216)6421747 (541)3225241 www.piramitgayrimenkul.com
Pronto Melis Emlak Güven Sok. No:12 Dostlar Apt. (212)3471074 (212)2123737 www.prontomelisemlak.com
Parlaklar İnşaat Emlak Şahinbey Cad. (216)6400286 (543)3743558 www.parlaklaremlakinsaat.com
Polat Türk Türkiye Gayrimenkul Emniyet Evleri Gürbüz Sok. 3/A (212)2681505
Pera Emlak Organize Sanayi Bölgesi Birlik Sanayi Sitesi 3.Cad. 1.İş Merkezi Kat: 3 No:42-43 (212)8753744 www.pera-tr.com
Paralel Gayrimenkul Ahmet Kutsi Tecer Cad. Ferah Apt. No:50 Kat:1 Merter (212)6444763
Paradise Emlak Dereboyu Cad. No:26-C Ortaköy (212)2279161 (212)2279681 paradiseemlak.com
Piramit Emlak Ihlamur Dere Cad. No:1 (212)3274705
Prima Emlak Güvercin Sok. No:32 1. Levent (212)2694605 www.primaemlak.com.tr
Pyramid Emlak Ataköy (212)5607845 (212)6692244 pyramidemlak.org
Perta Emlak Kartaaltepe Mah. Mercan Cad. No:96 (212)6405888 www.pertaemlak.com
Pendik Yılmaz Emlak Batı Mah. Karanfil sk. 25/1 (216)3541004 (216)3754591 www.pendikemlak.com
Park Gayrimenkul Adnan Kahveci Bulvarı Y.S.Selim Cad. Palmiye Evleri No:23/B Beykent (212)8554747 (212)8554685 www.parkemlak.net
Polat Emlak Ferit Selim Paşa Cad. Yıldız Sok. (212)6419804 (534)7916007 www.polat-emlak.com
Polat Emlak Yalıköy Çayır Cad. No:60 (216)4240313 (216)4241313 www.beykozpolatemlak.com
Platin Emlak S.Demirel Cad. Rıfat Ilgaz Kültür Merkezi No: 12 Esenkent (212)6698669 (212)6698670 www.esenkentemlakorg.com
Pozitif Emlak Ataköy 9/10 Kısım Atrium Çarşısı 1. Kat No:139 (212)5600001 www.pozitifemlak.net
Platin Gayrimenkul Şemsettin Günaltay Cad.Sarıkaya Apt. A Blok No:92/2 Kozyatağı (216)3805651
Pakşa Emlak Yeni İstanbul Çarşısı A Blok Kat 1 No: 46 (216)6112305 www.paksagroup.com
Peker Emlak Sinanoba (212)8681561 pekeremlak.com
PRENS EMLAK Fevziçakmak mah. orkide sk. no: 15 YENİBOSNA Bahçelievler İstanbul (535)4559462 (212)6391346 (212)6391346 www.prensemlak.com
Planet Gayrimenkul P.M.Paşa MAh. Hacı Pervane Cad No:6/A (212)7284912 (212)7288328 www.planet-emlak.com
Paşa Emlak Yıldız Posta Cad. Süleyman Bey Sok. Ay Apt.No:4 D.10 Gayrettepe (212)2732838 (212)2732839 www.pasaemlak.com
Paşa Grup Gayrimenkul Salihpaşa Cad. No:5 Adalı İş Mrk. Kat 1 Ofis 8 Bereç (212)5631642 (212)5631652 www.pasagrupgayrimenkul.com
Pınar Emlak Yeni Şehir Mahallesi 29 .Sok Kurtkent Sitesi A Blok 3 Nolu Dükkan Kurtköy (216)4822930 (216)4821580 www.pinaremlak.com
Pınar Emlak Kuzey Pasajı no:51/7 pınaremlak Mecidiyeköy (212)2110378 (212)2133843 www.pinaremlakofisi.com
Pınar Emlak Kayışdağı yolu Cad. Buket Sok. Huzur Apt. No:54/2 İçerenköy (216)5721676 www.pinaremlakicerenkoy.com
Paris Emlak Bozkurt Cad. No:120/A Feriöy (212)2476718 (212)3435045 www.parisemlak.com
Pendik Nazar Emlak Batı Mah. 19 Mayıs Cad. Ortanca Sok. (216)3541557 (216)3546833 www.pendiknazaremlak.com
Pendik Akay Emlak 23 Nisan Cad. No:49 (216)4919265 (216)3549241 www.pendikakayemlak.com
Pazar Emlak Hobyar Mah. Kocamustafapaşa Cad. Güzel Sebzeci Sok. No:5/A Cerrahpaşa (212)5898611
Prinkipos Emlak Gündüzbey Sok. No:1 Büyükada (216)3826783 www.prinkipos.com
Polyana Emlak Halkalı Cad. No:10/B Yeşilköy (212)6635921 (212)6635923 www.polyanaemlak.com
Polat Mimarlık Emlak Fatih Mahallesi Tavanlıçeşme Sokak İnci Pasajı No.17 (212)7280706 (212)7276586 www.polatmimarlik.com
Paylaş Emlak Eyüpsultan Mah. Osmangazi Cad. Çeşme Sok. No:2 Samandıra (216)3113575 (216)5610852 www.paylasemlak.com.tr
Palmiev Emlak Gülbağ Cad. Gülbağ Mah. No:56-B Mecidiyeköy (212)2660236
Proje 24 Gayrimenkul Mimar Sinan Cad. No:168/3 Çekmeköy (216)6420104
Pozitif Emlak Tütüncü Mehmet Efendi Cad. Nergis Apt. No:27/6 (216)3638321
Petek İnşaat Emlak Adnan Kahveci Mah. Beykent (212)8554067 (212)8554068 www-petek-isaat-emlak.com
Plaza Reklam Emlak Cihangir Mah. Ziraat Sok. (212)5098682
Polat Emlak Eşrefefendi Sok. No:126/1 Kurtuluş (212)2465057 (212)2467264
Proffestate Gayrimenkul Danışmanlık Fatih Cad. Kalender Sok. Çetin İş Merkezi No:5 Kat:6 Merter (212)6377163 (212)6379228 www.proffestate.com
Plus Gayrimenkul Eğitim Mah. Poyraz Sok. Sadıkoğlu 3 İşmerkezi (216)4185489 (216)5502577 www.plusemlak.com
Pamir Neşe Emlak Tepecik Yolu Taşlıçay Sok. No:4/2 Etiler (212)3527140 www.pamirneseemlak.com
Palalar Emlak Şahintepe Mah. Eski İstanbul Cad. No:120 (212)6482842
Pnr Emlak Sadabad Cad. Derican İş Merkezi No:37 Kat:2 (212)3216828 (212)2947291 www.pnremlak.com
Pelen Emlak İcadiye Mah. Barışık Sok. No:14 Fıstıkağacı (216)3411785 (216)3106264 www.pelenemlak.com
Perim Emlak Harbiye Kayahatun Sok. No:32/3 Harbiye (212)2474688 (212)2321184 www.perimemlak.com
Pınar Gayrimenkul Dr. Fahri Atebey Cad. No:88 (216)3103354 (216)4953436 www.pinargayrimenkul.com
Pendik Merkez Emlak Pendik (216)3909810 (216)3909809 www.pendikmerkezemlak.com
Pak Emlak (216)4720264
Planet Emlak Hızırbey Cad. (216)5659502 (541)7475541 www.planetemlak.com
Pınar Emlak F. Kerim Gökay Cad. Çemenzar Sok. No:21/1 Göztepe (216)5667055 (216)5667062
Paker Emlak Millet Cad. No:61/3 Fındıkzade (212)6333913 (212)6333914 www.pakeremlak.com
Pınar Emlak İnönü Cad. No:110/A Mimar Sinan (212)8832111
Park Emlak 7-8 Kısım C1 D Blok Daire:29 Ataköy (212)5607155 (212)5608697 www.atakoyparkemlak.com
Pro-Mim Emlak Merkez Mah.Sıracevizler Cad.Günaydın Apt.81/55 Daire:2 (212)2338849 (212)2404619 promimemlak.com
Pusula Emlak Evi (212)2505960 www.pusulaemlakevi.com
Prens Emlak Molla Gürani Caddesi No:41 Fındıkzade (212)5243358 (212)5246942 www.prensemlak.com
Pera Gayrimenkul Bağdat Cad. Meklim Kaynak İş Merkezi No:331/40 (216)4590738
Pera Gayrimenkul Rıhtım Cad.Karaköy (212)2434450 (212)2438179 www.peragyo.com
Performans Emlak Batı Mah. Sabri Taşkın Cad. Kurtkiremit Apt. A Blok No:23 (216)4830170 www.performans-emlak.com
Paris Emlak Cevahir Alisveris Merkezi karsisi , Mecidiyekoy (212)2116113
Pega Ticari Gayrimenkul Hizmetleri Tanburi Ali Efendi Sok. No:9 Etiler (212)2571810 (212)2572005 www.pega.com.tr
Plan Gayrimenkul Evren Mah. Gülbahar Cad. 8.Sok. No:68/4 (212)6513300 (212)4745366 www.planemlak.com
Polat Gayrimenkul Feriköy Mah. Savaş Sok. No: 31Kurtuluş (212)2478914 (212)2240307 www.polatimemlak.com
Petek İnşaat Emlak Güzelyurt Mah. 11.Cad. Hanımeli Apt. (212)8530506 (212)8530507 www.petek-insaat-emlak.com
Park Emlak Gayrimenkul Danışmanlığı Merkez Mah. A.Taner Kışlalı Cad.İnönü Pasajı No:17/25 (212)5092272 (212)5092120
Premium Overseas Property Emlak ve Yatırım Danışmanlığı (212)8718710 www.kredicim.com
Pratik Gayrimenkul Danışmanlık Sarıgazi Atatürk Cad. Ördek Sok. No:1 (216)6214341 (216)6214368 www.pratikgayrimenkul.net
Positive Emlak Altayçeşme Mah. Bağdat Cad. Kuleli Köşk Sok. No:12 (216)4418004
Panter Emlak Adnan Saygun Cad. Menekşe 3 Blok Ulus (212)3525974 (212)3525976
Polat Emlak Abide-i Hürriyet Cad. 50/B (212)2314586 (212)2314587
Pega Emlak Batı Mah.Ihlamur Sok.Hüsniye Yalgın İş Merkezi. Kat:1-NO:5 (216)3540516 (216)3750821
Plan Emlak Gülbahar Cad. 8.Sokak No:68 Plan Emlak Binası Güneşli (212)6513300 (212)6515103 www.planemlak.com
Pozitif Gayrimenkul Şehit Burak Kurtuluş Cd.Sevgi Apt N:140 K:3 D: 8 Çamlık (216)5274454 (507)3648989
Piramit Emlak Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Piramit Çarşı. Zemin Kat No:11 (212)4870520 (212)4872096 piramitemlak.net
Piramit Gayrimenkul Ihlamurdere Cad. (212)3275566 (212)3275580
PUSULA İNŞAAT SAMSUN SOK BEYKİKDÜZÜ (212)8527550 (212)8534300 www.pusulainsaat.com
Plaza Gayrimenkul Atakent Halkalı (505)7510115 (212)4712723
Prestij Emlak Moda (216)3360601 www.modaprestijemlak.com
Pırlanta Emlak M.Kemal Paşa Mah. (532)6149631 (212)5977172 www.pirlantaemlak.com
Point Gayrimenkul Ofisi Bağdat Cad. (216)4451109 (530)9260909 www.pointgayrimenkul.net
Piramit Gayrimenkul Ferit Selim Paşa Cad. (212)5053003 (533)7421445 www.piramitgayrimenkul.net
Pqs Emlak Alemdağ (216)5082424 (542)6118080 www.pqs.com.tr
Pakdeniz Emlak Merkez Mah. Atatürk Cad. No:41 (212)5551568 (532)4560669 www.pakdeniz.com
Piramit Gayrimenkul Şenol Güneş Bulvarı Civan Sokak No:75/2 Şerifali (216)3655665 (216)3655664 piramitemlak.com
Petrol Emlak (212)4524437 (536)9236039
Prens Emlak Fevzi Çakmak Mma. Orkide Sok. No: 15 YENİBOSNA (535)4559462 (212)6391346
Pera Gayrimenkul Taksim Sıraselviler Cad. No: 76/3, Kat 1, Dikdik Palas (212)2433333 peramax.net
Piri Gayrimenkul Kuyubaşı Aralık Sok. Bahar Apt. B Blok No:5 D:22 (216)4182811 (216)4182754 www.pirigd.com.tr
Park Ofis Barbaros Bulvarı Konak Apt. No:32 / 10Balmumcu (212)2664085 (212)2662542 www.parkofis.com.tr
Penat Gayrimenkul ve Danışmanlık Hizmetleri 68 Ada Kardelen 5/7 K:2 D:5 (216)4551031 (532)4570052 www.penat.com.tr
Perek Emlak Şaşkınbakkal Kazım Özalp Sok. 29 / 1 Köşem Apt. Şaşkınbakkal (216)3681108 (538)3564171
Petek Gayrimenkul Göktürk (212)3220281 (212)3220282 petekgm.com
Piramit Gayrimenkul Değerleme Akıncılar Mah. Şinasi Sok. No:65/3 (212)5534410 (212)5534420 www.piramitgd.com
Platinyum Flats Firuz Ağa Mah.Boğazkesen Cad. No 44 Kat 6 (212)2451010 (212)2447089 www.platinumflats.com
Poins Gayrimenkul Expertiz ve Danışmanlık Hizmetleri Çatal Meşe Mah. Turgut Özal Cad. No:213 Alemdağ (216)4290781 (216)4308990 www.poinsgayrimenkul.com
Point Gayrimenkul Danışmanlık Ve Expertiz Hizmetleri Ihlamurkuyu Mah. (216)4665064 (535)4140086 pointgayrimenkul.com
Project Real Estate Bozkurt Caddesi No:15/A P.K. 34420 Kurtuluş (212)2477755 (212)2477741 project-realestate.com
Parseller Üz Delta Mustafa Kemal Paşa Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. No:17 (212)4283851 (212)4283841 uz-delta.com
Prime Gayrimenkul Değerleme Büyükdere Cad. No:108 Enka Binası Kat:6/B Esentepe (212)2720202 (212)3562646 www.primedegerleme.com
Paşa Emlak Gayrimenkul Danışmanlık Abide-i Hurriyet Cad. No:137 Baybaba Apt. Kat:2 D:2 (212)2305865 (212)2245014 www.pasaemlak.com.tr
panter emlak Belediye sitesi 2.Ulus istanbul (212)3525976
pirimotoemlak kaleiçi mah istasyon cad no.27 (021)2787172 (021)2787114 (021)2789119 www.pirimemlak.com
pelikan yapı Şerifali Mah.Tavukçuoğlu c. no 190 ümraniye (216)4691921
PAMUKKALE EMLAK SIRASELVİLER CD TEVFİKPAŞA İSHANI NO: 67 GİRİŞ KAT (535)3436837 (535)3436837 www.pamukkaleemlak.net


Or Emlak Pazarlama Gayrimenkul Türkiye Satılık Kiralık Emlak Sitesi

powered by sanalhost.com© All rights reserved.

Ana Sayfa

|

İletişim

|

Emlak Listesi

|

Emlak Firmaları

|

Vitrindeki Emlaklar

|

Üye Ol